| Daria a întrebat:

Pentru cine a urmarit in seara asta serialul Saracii tineri bogati.Nu prea am inteles finalul. Ce a vazut David pe laptop de s-a speriat asa?laughing

Răspuns Câştigător
| cslx a răspuns:

A vazut o suma foarte mare de bani. Si acea suma provine ori de la o banca, ori de la una din familiile astea bogate. Si cum el are nevoie urgenta de bani ca sa plece cu Alejandra, se gandeste sa fure cativa bani din contul respectiv. Ai rabdare pana maine, ai sa vezihappy Si eu vreau sa vad daca chiar asa ii cum spunhee hee

4 răspunsuri:
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Se gandea sa fure bani de pe site'ul unei bancihappy

| doar.pt.voi. a răspuns:

Era ceva legat de monica sanmiguel.ca e condamnata si nu stiu ce. o sa vedem maine. Cred ca Guilermo se va indragosti de Aurahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A vazut numele monicai care era acuzata de crima