| Daria a întrebat:

Ce s-a intamplat in episodul din seara asta din serialul Saracii tineri bogati? Ma intereseaza un rezumat complet, dar si numai finalul e bine.
Pentru cei care stiu, sa-mi raspunda.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| MANDY_2679 a răspuns:

Pai mult sex straight face s-a culcat amelia cu esteban la petrecere. Juan era geloshee hee Monica s-a culcat inca o data cu tatal Isabellei. Isa avea iar o stare de greata dar s-a imbracat mireasalaughing s-a dus cam suparata la nunta...nu credea ca Esteban va veni...Alejandra l-a cam uitat pe Estebanhee hee episodul s-a terminat chiar cand a venit Isabella in bisericabatting eyelashes cred ca maine e slujba
rolling on the floor

fundita?

3 răspunsuri:
| davidwarner a răspuns:

Nu am vazut prima parte, dar pot sa iti spun ce s-a intamplat dupa. Esteban la petrecerea burlacilor s-a culcat cu Amelia, Juan era suparat din cauza asta, Monica s-a culcat din nou cu Eduardo, pana la urma Esteban a mers la biserica si s-a terminat cand el si Isabella erau la altar.

| puppylove a răspuns:

Nu e ultimul epison cand se casatoresc... ultimul epison ii cand se omoara esteban!

| puppylove a răspuns:

Nu e ultimul epison cand se casatoresc...ultimul epison ii cand se omoara esteban!