| Zumbalaarebeca a întrebat:

Pentru cine a vazut aseara filmul frumusica as vrea sa aflu cum se numeste meloda care canta pe fundal atunci cand ei 2 sau certat si ea a plecat cu taxiul lasandul pe el in camera de hotel singur?

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Nu, n-am vazut ieri seara filmul dar vreau sa te invat cum sa-ti cauti singurica muzica din filmele ce-ti plac: ceea ce noi numim muzica din film este coloana sonora si o gasesti pe net, de cele mai multe ori, nu trebuie decat sa scrii soundtracks "Pretty Woman" si uite:
http://www.imdb.com/title/tt0100405/soundtrack
Eu stiu care-i melodia ce-ti place dar iti las tie placerea s-o iei din lista. Vreau sa-ti spun doar un secret:ai vazut bucata in care Richard Gere a coborat la bar si a cantat de capul lui la pian? stii ca el a compus partea aia cu pianul si tot el a si interpretat-o pe bune in film. Mi-a placut ca regizorul i-a permis actorului capriciul asta. A dat foarte bine.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia aia o caut si eu