| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cine a vizionat filmul "Knock, Knock!" (Cioc, Cioc!) ce ați înțeles din el?
Care este morala?
Cine a greșit cu adevărat: acel tip că a primit acele fete în casă și a fost (prea) ospitalier sau acestea că erau niște dezaxate?

Răspuns Câştigător
| 4ndr33y a răspuns:

Sa nu bagi straine in casawinking

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu l-am vazut, este un film cu mult peste mizeriile care au luat Oscarul

| Emma30555 a răspuns:

Fetele au greșit. Dacă ajungi sa ți fie teama de orice și oricine nu e normal, ajungi sa te izolezi, dar nu poți sa ști ce au în cap unii oameni

| Strwberrs a răspuns:

Eu zic ca toti au gresit.

| Mihaela230 a răspuns:

Toți au vina după părerea mea.