| Iuulia1 a întrebat:

Pentru cine se uita la "Boys over flowers" de pe Euforia Tv, care baiat din F4 va place mai mult si de >ce?: Va rog sa-mi detaliati si daca puteti sa-mi dati cateva link-uri cu poze hot cu cei din F4. Dau funda! :X

1 răspuns:
| catalinalina a răspuns:

Mie una imi place cel mai mult de 2 baieti: Ji hoo si Yi jeong... sa o iau cu inceputul!
Ji hoo imi place ca este persoana din umbra care o place si o protejeaza pe Jan di gandinduse si la Jun pyo. in plus este talentat in mai multe (s-ar putea sa fie influenta ca si eu cant la vioara, la chitara si la pian) si este tare dragut :X
Yi jeong imi place deoarece este sweet si nu sare la bataie, dar nu din orice. si cand se ataseaza de o fata, vrea sa o faca fericita in orice situatie! este genul de baiat care nu spune multe, doar transmite prin fapte:X

ceilalti 2 mi se par prea bataiosi (poate si faptul ca Woo bin este mafiot sau ca Jun pyo are o vrajitoare drept mama) si au invatat sa tina garda sus tot timpul