| Daria a întrebat:

Pentru cine se uita la reality show-ul "Iubiri secrete", voi chiar credeti ca Maria a uitat tot sau se preface?thinking

Răspuns Câştigător
| nonny50 a răspuns:

Da,a uitat! Nu avea cum sa se prefaca, de fiecare data cand il vedea pe Andrei nu ai vazut cum se emotziona si cum facea!? acum ai vazit cum e? AMNEZIE!

6 răspunsuri:
| Diddy a răspuns:

Da, eu cred ca chiar a uitat, deoarece a suferit foarte mult.

| TrendyHedgehog a răspuns:

Eu cred ca da.Cred ca la cat si-a batut ala joc de ea a innebunit de tot

| VadTot a răspuns:

Scuza ma ca ti spun dar.Tu chiar Crezi in emisiunile astea ca ar fi pe bune?

| Any a răspuns:

Da desi nu ar avea cum asa de repede

| aleee3 a răspuns:

Da are amnezie a uitat totul.nu te pot inveseli

| ruxy_3054 a răspuns:

Cred ca a uitat...