| ρυƒυℓєтє a întrebat:

Credeti ca se va mai impaca Andrei si Maria din " Iubiri Secrete "?

. eu unul cred ca NU.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| OfflineOk a răspuns:

Nu stiu sigur,dar daca tampitul ala de Vlad o sa se mai bage, sunt sigura ca nu, apropo de fapt sigur se impaca daca Andrei n-o sa mai fie la inchisoare!big grin
Sunt cea mai mare fana IUBIRI SECRETEbig grinbig grinbig grinbig grin

| ??????? explică (pentru OfflineOk):

Poi acum o sa se impace sigur. pentru ca o sa adune probe impotriva lui Vlad ca a omorat-o pe delia si dianawinking si andrei si madalin or sa iasa din inchisoara. acum sunt evadati :*

| TheFreak a răspuns:

Scarbos.

| ??????? explică (pentru TheFreak):

Ce`i scarbos? raised eyebrows

| TheFreak a răspuns (pentru ???????):

Nothing

| cristina12345 a răspuns:

Ba da se vor impaca, ca in toate serialele cu Happy End.