| Deyaa2 a întrebat:

Pentru fanii The Vampire Diaries...Cum credeti ca se va termina?happy ma refer la "Cu cine va ramane Elena?"

11 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Chiar daca in carte ramane cu Stefan si chiar daca catil nu au nicio lagatura cu serialul, eu cred chiar daca nu vreau ca o sa ramane tot cu el pentru ca pana la urma o sa-si revina si o sa redevina stefan cel care a fost

| cata0z a răspuns:

Asta e o intrebare interesanta, la care oricat m-am chinuit sa raspund, nu am ajuns niciodata la o concluzie. De ce? Pentru ca autoarea cartilor, L.J.Smith a fost concediata, deoarece dorea ca Elena sa ramana cu Damon. Acum. stim cu totii ca serialul nu se aseamana prea tare cu cartea, insa exista si momente luate din carti si asta nu e de neglijat. Daca Julie Plec s-ar ghida dupa finalul cartilor [ care tind sa cred ca se va sfarsi cu Stelena] atunci se va termina cu Stelena. Daca tine cont de parerea fanilor, Elena va ramane cu Damon, deoarece peste 50% dintre persoanele care se uita la TVD sunt team Delena.

| AndutzaAndu a răspuns:

Mie mi-ar plăcea să rămână cu Damon, dar cred că o să rămână cu Stefan până la urmă...

| mony99debby a răspuns:

. nu stiu. dar cred si sper ca cu Damonn! Pentru ca in tot timpul in care Stefan a fost departe s.a apropiat ff mult de Damon! A fost o scena cand era si geloasa pe Rebekaa. Si a mai fost una nu stiu chiar cand dar el ii vorbea de stern parca si alte chestii. Si cand a inceput sa o atinga ea avea o fata asa de indragostitaaa.

| Picasso a răspuns:

Cu mine!

| LadyDy01 a răspuns:

Pai eu cred ca cu damonhappy

| MissVamp a răspuns:

E adevarat ca serialul are 8 sezonuri? da e as mai aia de vazut! dupa ce am vazut sezonul 1 si 2 si m-am plictisit as opta pentru damon

| shizzle a răspuns:

Pfff... as vrea sa ramana cu Stefan. El este cel care o va proteja si in acelasi timp va tine cont si de pareera ei...

| cr1sty1 a răspuns:

Daca pui intrebari de acum laughing))))))... gandeste-te e si un sezon 4 si cine stie poate si sez5 deci. Julie cred ca nici ea nu stie cum se va termina laughing Dar eu cred ca nu v-a ramane Elena cu nici-un Vampir daca ma intelegeti. poate va fi constransa sau habar nu am laughing)

| Simonakids a răspuns:

Nu stiu dar sper ca cu Stefan!

| Lorette_Andreea_1990 a răspuns:

As vrea cu Damon :X:X