| Andreea24 a întrebat:

Pentru toti fanii serialului Gossip Girl. Daca s-ar face si o varianta romaneasca a serialului, ce actori credeti ca s-ar potrivi sa joace in rolurile indragitilor tineri?

P. S. Pentru cei care nu stiu, luni s-a lansat cel de-al 3-lea sezon al serialului.

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

De cand am vazut intrebarea ma tot gandesc cine ar putea sa fie Chuck laughing... si nu imi vine nimeni in minte mai bine decat Razvan Fodor :*

iar Blaire ar putea sa fie Maria Dinulescu big grin e prea tare tipa

Little J. ar putea sa fie Alexandra Dinu
Dan Humphrey - Tudor Chirila laughing

cam atat ca am ramas fara inspiratie tongue

2 răspunsuri:
| stealthb a răspuns:

Daca s-ar face o varianta romaneasca ar fi o porcarie. Spuneti-mi un serial romanesc bun, prove me wrong.

| den a răspuns:

Cand o sal dea l tv?laughing