| RorySan a întrebat:

Pleaseeeeee am mare nevoie de ajutor

unde as putea gasi sezonul 2 din winx in romana

VA RGO MULT

Ma poate ajuta cineva?

10 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu este, il poti vedea doar pe youtube in engleza.

| JetBlueJet a răspuns:

Ti-am dat ieri un tabel...
Cauta fiecare episod pe rand cu tabelul ala ca ai in ordine toate episoadele. Daca ai sa cauti cate un episod pe rand le vei gasi subtitrate ba chiar dublate in romana.
https://ro.wikipedia.org/wiki/Lista_episoadelor_din_Winx_Club

| RorySan explică (pentru JetBlueJet):

Http://filme5.net/seriale-online/121635-winx-club/seasons/2/episodes/27

am gasit acest site dar spune ca s nu sunt onloine

cum as putea sa le vad vor fi vreodata online?

| JetBlueJet a răspuns (pentru RorySan):

Da happy Cred ca sunt deja de mult online...Dar poate ca nu stim noi cum sa cautam
Ti le-as cauta eu pe fiecare doar ca s-ar putea sa fie vreo 100 si ceva de episoade si ar fi cam plictisitor
Sau hai ca incerc sa ti le caut...dar o sa dureze ceva (Daca nu le gasesc dublate in romana ti le dau subtitrate)

| JetBlueJet a răspuns (pentru RorySan):

Ai nevoie de niste episoade anume sau nu ai vazut deloc sezonul 2?

| RorySan explică (pentru JetBlueJet):

Ok
Nu am vazut deloc sezonul 2 si restul pan la 7
am cautat asa cum mi-ai spus dar nimic.

Iti multumesc din suflet.
Nu conteaza cum mi le dai poate sa fie dirct in romana sau subtritate (bineinteles in romana)
dar sa pot intelege

Multumesc din suflet

Sa ma anunti cand ai gasit ceva

| JetBlueJet a răspuns (pentru RorySan):

Astazi am cautat primul episod din sezonul 2 si nu l-am gasit.Dar inca il mai caut.

| RorySan explică (pentru JetBlueJet):

Ok
Meersi mult chiar vreau sa il vad dar nu stiu unde crying

| HappinessHurts a răspuns:

Este un site... www.File5.com iar acolo poți căuta winx club sezoane in romana iar acesta iti va da mai multe sezoane.

Sper ca ai găsit si ca ți-am fost de ajutor.

Ai putea te rog daca te-am ajutat sa imi dai funda?(^^)

| RorySan explică (pentru HappinessHurts):

Imi da asta
am accesat link-ul pe care mi l-ai dat

http://imgur.com/0drATGp