| anonim_4396 a întrebat:

Plec in voiaj! Ce filme sau seriale(de preferat peste 3 sezoane sau miniserii) imi recomandati?
Seriale - Am vazut\Urmaresc : "IL capo dei capi", "Suits", "The Walking Dead", "Supernatural", "The Pillars of the Earth"... Asta ca sa stiti unde stam!

Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

Spartacus sau Prison Break. merită după părerea mea...

4 răspunsuri:
| khaterin a răspuns:

The vampire diaries, once upon a time e smecher dar nu are chiar 3 sezoane, gossip girl, pretty litle liars, merlin. Sper sa iti placa dupa parerea mea sunt niste seriale foarte bune

| Iorgu_Michael_1991 a răspuns (pentru khaterin):

Mersi pentru "Merlin", in rest...

| denidulcik a răspuns:

Seriale:The vampire diaries,The beauty and the beast, Elisa di Rivombrosa;, filme: Playing for Keeps, The Hobbit: An Unexpected Journey, Les Misérables, Jack Reacher

| Iorgu_Michael_1991 a răspuns:

Doar atat puteti? Hai cu ceva frumos nu telenovele!