| Master_XAlesu_2000 a întrebat:

Poate pare stupid...dar era un desen mai vechi pe minimax parca sau numai stiu unde erau 2 copii 2 prieteni.cu bunicii in desert..acolo au mers intr-o piramida si au eliberat un spirit era o fata care a fost inchisa de un om gras care avea niste bijuterii cu puteri magice. el calatorea prin timp cu o fata ninja sa zic asa dorind sa isi gaseasca bijuteriile lipsa si sa puna mana si pe toate bogatiile antic acea fantoma care era o fetita..impreuna cu cei 2 copii mereu calatoreau in timp si trebuia sa ii opreasca. atat mai tin minte..VA ROG AJUTATI-MA SA IL GASESC...

1 răspuns:
| Edisor27 a răspuns:

Desenele difuzate/Emisiunile difuzate inainte de 2 ani nu se mai redifuzeaza niciodata pentru ca au aparut altele noi. Si ai mici sansese sa le gasesti pe pc inapoi