| Costache_Mihaela_2002 a întrebat:

Era pe Minimax desenul ala cu 4 persoane si un animal, nu mai stiu cum aratau, dar calatoreau prin timp intr-o nava ca sa gaseasca o lume in care sa isi duca poporul deoarece in lumea lor nu stiu ce se intamplase (ningea prea mult su ceva de genul asta). Daca stie cineva poate sa imi spuna?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O lume disparuta, alt desen nu-mi vine in minte dar poti cauta pe google ce desene a difuzat minimax si poate-l gasesti.

| Costache_Mihaela_2002 explică (pentru anonim_4396):

Nu, nu e acela. Dar multumesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Costache_Mihaela_2002):

Am incercat laughing, n-ai pentru ce. Sper sa-l gasesti ^^