| gabrielanitu a întrebat:

Poate reuseste si stie cineva, sa ma ajute, pe ce sait, pot gasi serialul, visul regelui, coreean istoric, tradus in romana. am vazut doar ep 1- 4, tradus in romana de la asiaprojectteam, care il da tradus in romana, doar o data pe saptamana, serialul are 80 de episoare,. este asa frumos, ca as dori sa vad in fiecare mai multe episoade pe zi! va multumesc si poate se gaseste cineva sa ma ajute.

1 răspuns:
| Pharaprase a răspuns:

Http://serialgratis.blogspot.ro/......line.html. sunt doar 11 ep, nu cred c-o sa-ti fie de folos.