| gabrielanitu a întrebat:

Vreau sa ma ajute cineva, daca se poate si daca stie careva de noua premiera a serialului, visul regelui, coreean istoric,, unde l pot vizioma tot serialul tradus in romana, sau macar pe jumatate tradus in romana,. multumesc!

2 răspunsuri:
| Annll a răspuns:

Ai incercat sa il cauti peteava?

| gabrielanitu explică (pentru Annll):

Nu cred ca este peteava, eu am vazut pana acum doar eu 1 - 3 tradus in romana din serialul coreean istoric, visul regelei, am tot icercat sa l gasesc tradus in romana si restul ep, dar cum am mai spus, nu este decat ep 1 si 3 in romana doar de asiaproject, car l da tradus cate un ep pe saptamana si are 80 de ep, imagineaza ti sa stai sa vezi cate un episod pe sapt. as imbatrani, si ma s lasa pagubasa, pacat ca este un serial ff feumos din punctul meu de vedere, oricum iti multumesc mult si daca mai afli ceva te rog sa ma anunti!