| GirlOnFire27 a întrebat:

Poate sa imi spuna si mie cineva cateva seriale sau filme gen serialul "reign"?

Răspuns Câştigător
| Alemoni a răspuns:

Păi dacă îţi place vremea aceea, ai putea încerca The Tudors. E, evident, cu dinastia Tudor.
Un alt serial istoric ce îmi place este Da Vinci's demons. Nu prea se aseamănă cu Reign (are scene mult mai erotice şi se axează mai mult pe destinul lui Leo dar cu multe scene ce aparţin ficţiunii) dar e un serial extrem de bun.