| Anonim234578890 a întrebat:

Salut! Vreau si eu sa vad seriale asemanatoare (sau filme, e ok oricare), cu serialul Reign, mi-a placut mult, dar nu vreau seriale/ filme despre avenimente din istorie de prin 1997, vreau unele mai noi, ceva cu o calitate buna si sa faca referire la evenimente istorice, de exemplu am mai vazut serialul Outlander. Multumesc pentru raspunsuri.

3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Iti pui mainile pe cel google, ii dai doua palme peste mufa din fata si urliii... BAAA GUGLE BAAAAAA
https://www.google.com/search?q=like+Reign
alta solutie NU ai, serialul meu preferat a fost Roswell, dupa care a venit INPUTICIUNEA de Smallville care a acaparat intreaga idee si am ramas pe uscat X(

| Anonim234578890 explică (pentru Zuzu1991):

Vai, mersi mult, ce m as fi facut daca nu erai tu

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Anonim234578890):

Merci /blush