| Batir333366677 a întrebat:

Poate sa-mi zica cineva niste filme sau seriale.

Baiat mafiot si fata saraca si se indragostec.
Sau baiat bogat si fata saraca se indragostesc.

1 răspuns:
| Marius_DG_1987 a răspuns:

Salutare si oferire ajutor

"The Godfather" - un film clasic care prezintă povestea de dragoste dintre Michael Corleone (Al Pacino), un băiat mafiot, și Kay Adams (Diane Keaton), o fată săracă.

"Gangs of New York" - un film despre o dragoste interzisă între Amsterdam Vallon (Leonardo DiCaprio), un băiat sărac din Lower East Side, și Jenny Everdeane (Cameron Diaz), o fată săracă și hoț de buzunare.

"The Sopranos" - un serial despre familia mafiei și relația dintre Tony Soprano (James Gandolfini), un băiat mafiot, și Carmela Soprano (Edie Falco), o fată săracă.

"Dynasty" - un serial de televiziune american care prezintă povestea de dragoste dintre Fallon Carrington Colby (Pamela Sue Martin) si Jeff Colby (John James) un baiat bogat si una saraca

"The Bold and the Beautiful" - un serial de televiziune american care prezintă o poveste de dragoste dintre Ridge Forrester (Ronn Moss) un băiat bogat și Brooke Logan (Katherine Kelly Lang), o fată săracă.