| IoanaMaria321 a întrebat:

Pot folosi Netflix in avion? Mâine plec în Canada cu avionul

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Daca îți descarci filme, da.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai nevoie sa folosesti Netflix ca trebuie sa platesti ca sa accesezi internetul si downloadul.
Toate avionele internationale de curse foarte lungi au zeci de filme si muzica pe gratis, pe care le poti urmarii pe mini-tevelizorul din fata scaunului tau.
Vorbesc din experinta proprie!

| Brizbriz a răspuns:

Stream nu, pre-download da
odata downloadate acasa pe wifi, in avion poti sa tii device-ul binemerci in airplane mode si nimeni nu o sa iti zica nimic

| haileewatson a răspuns:

Doar daca platesti pentru internet.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Trebuie să plătești conexiunea wifi. La KLM era un pachet de $40, la Delta $38. Dar viteza e slabuță, nu știu dacă poți face streaming, deși ei spun că e high speed. Dar vei avea consola la scaun cu filme, seriale, jocuri, etc. Nu te plictisești.

| Utilizatornew25 a răspuns:

Dacă filmele sunt descărcate, da!