| frenchinhale97 a întrebat:

De Craciun plec in Anglia...cu avionul. Este prima oara cand calatoresc cu avionul, iar intrebarea mea este daca pot folosi telefonul pe timpul zborului (indiscutabil, pe mod avion), mai exact daca pot asculta muzica.
Tatal meu mi-a spus ca el a putut folosi telefonul pe timpul zborului, el calatorind foarte des cu avionul, dar a spus ca mai depinde si de regulile agentiei de zbor (sau asa ceva). Ma lamuriti si pe mine, va rog?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Teoretic nu e voie

| Planta55 a răspuns:

Atata timp cat este pe mod avion si vrei sa asculti muzica, sa te joci jocurile pe care le ai pe telefon sau sa te uiti la poze nu este nici o problema

| xBlackDreamx a răspuns:

Atata timp cat este pe mod avion si vrei sa asculti muzica, sa te joci jocurile pe care le ai pe telefon sau sa te uiti la poze nu este nici o problema big grin Nu e bine sa vorbesti la telefon/sa dai mesaje/sa asculti radioul/sa intri pe internet deoarece le poti bruia semnalul...