| Ramo137 a întrebat:

Pot sa pun de pe Youtube de pe tel video, pe televizor, dar se poate sa pun de pe calculator, de pe un site de filme, pe tv?
Dau funda

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru internet la pc https://www.emag.ro/......D0V5F8BBM/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti, google chrome cast e o modalitate.

| Ramo137 explică (pentru suntserios):

Deci merge daca iau google chrome cast?

| NisipLaMare a răspuns:

Nu vreau funda.
Trebuie sa ai Smart View pe ambele electronice. Daca pe telefon este pornit arunci cauti pe televizor si ai sa vezi telefonul dai connect si restul vezi tu.
Oricum nu stiu ce tel si tv ai asa ca nu stiu daca iti merge.Bafta

| Ramo137 explică (pentru NisipLaMare):

Deci si pe tv smart view?

| Ramo137 explică (pentru NisipLaMare):

Eu vreau sa pun de pe calculator, pe tv, de pe sitede filme nu pe Youtube

| NisipLaMare a răspuns (pentru Ramo137):

Doar smart view.

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Probabil dacă ai o placă de rețea WI-FI instalată în PC. Și calculatorul să fie conectat la aceiași rețea cu televizorul. Dar nu sunt sigur că v-a funcționa. Doar mi-am spus părerea.

| Ramo137 explică (pentru UNEXPERTINCEPATOR):

Multumesc

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns (pentru Ramo137):

Cu drag

| RAY a răspuns (pentru UNEXPERTINCEPATOR):

Scrii tampeni

| RAY a răspuns (pentru Ramo137):

Poți transmite prin pc to tv prin hdmi sau cumpara un chorme cast si ii faci tv smart, nu am nevoie de nici o retea de wifi, asa prin wifi sa dai stream va sacada si nu va merge ok https://www.emag.ro/......DL1GN7MBM/

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Poti descarca filme pe un hard si ii dai sa ruleze, poti da stream si de pe mobil, dar repet nu se compara cu hdmi sau chorme cast, nu uita de un router wigi 5g sa fie aproape de tv sa poate sa redea full hd

| Ramo137 explică (pentru RAY):

Am hdmi, merge ok cu el, dar voiam fara fire...acum ma descurc cu hdmi. multumesc

| RAY a răspuns (pentru Ramo137):

Fara fir nu poti da calitate asa buna, si eu folosesc hdmi