| stefanb39 a întrebat:

Poti intra la un film 3D la cinematograf modern craiova daca ai doar 12 ani si esti insotit de un adult?

Răspuns Câştigător
| blackcherry_2770 a răspuns:

Da

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.cred ca da!
si daca nu...10 lei spaga si se rezolvawinking

| frumushika09 a răspuns:

Da, am fost eu in Iasi cu parintii la avatar si nici nu m-au intrebat ce varsta am... oricum, mi-au dat reducere de copil.

| cataswat a răspuns:

Le dai 2 lei la aia si sa vezi ca iti da si loc in primul randrolling on the floor

| R_8074 a răspuns:

Poti sa te duci si neinsotit. Nu o sa te lase doar daca sunt filme care nu sunt permise varstei tale

| stefanb39 explică:

Pai nu pentru mine pentru copilul surori mele si eu intrebam ca vruiam sa-l duc si are 12 ani