| erks a întrebat:

Poti viziona un film in 3d fara sa ai un tv cu configuratie speciala? Adica stiu ca poti vedea cu ochelarii de hartie dar eu zic cu niste ochelari cu lentila neagra mata daca se poate viziona, poate si pentru gaming.Ma refer la niste ochelari de vreo 100-200 de lei nu cei de la nVIDIA sau altele.

1 răspuns:
| 20ionel20 a răspuns:

Nu! Trebuie sa ai ochelari speciali 3d, televizor 3d sau smart tv. Ochelarii ii gasesti la cinema in majoritatea cazurilor costa 3-4 lei.