| CocaColaZăro a întrebat:

Povestiţimi şi mie filmul,, Fast-five".

2 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Aștepatul film Fast Five (2011) online gratis subititrat sau Furios şi iute în viteza a 5-a: Jaful de la Rio online gratis prezintă ca și în celelalte serii o acțiune foarte bine definită de cursele cu mașini și mai ales pentru pasionații de motoare, sunetul lor este unul ce ridică părul pe mână. Acțiunea filmului Fast Five (2011) online gratis o aduce Dominic, Brian O’Conner și echipa lor, care din nou sunt față în față cu legea. Ei după ce scapă de poliție, vor să-și facă o echipă de profesioniști pentru a se confrunta cu Joaquim de Almeida.Pe parcursul filmului Fast Five (2011) online subtitrat apare Luke Hobbs, un agent de poliție ce are vechime în această meserie, el având pe lista lui de misiuni, prinderea acestei benzi de super motoare!

Daca vrei sa te uiti online uite un link:
http://www.filmelive.net/film-fast-five-2011-online-gratis-subtitrat

| CocaColaZăro explică:

Fiţi mai originaliwinking