| anonim_4396 a întrebat:

Prieteni, caut un film la care sa ma uit diseara, unul cu niste adolescenti care sa se indragosteasca pe parcurs dar si cu drama intre ei sau un film in care baiatul sa aiba niste probleme si fata sa fie mereu langa el ceva de genu ati inteles voi si va rog sa nu mi le insirati pe toate la nimereala. Vreau sa puneti filmele pe care le stiti ca sunt cum am mentionat mai sus daca nu mai bine nu le puneti aiurea ca nu veti primi funda. Mersi anticipat

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

1 The Greatest Showman

2. Grey's Anatomy

Vez măcar unul și mai găsim. De aia n-am dat mai multe

| faramatania a răspuns:

As Cool As I Am (2013),LOL (2012),#REALITYHIGH (2017),The First Time (2012),The Art Of Getting By (2011),etc.