| 1Chris1 a întrebat:

Prison Break va mai continua cu sezonul 5? A fost vreun anunt recent? Am vazut pe net un video in care il arata pe Michael la propriu sau mormant. Am vazut filmul The Final Break si am impresia ca nu l-au aratat mort pentru a putea continua un eventual sezon.

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Prison Break s-a terminat demult, nu se mai face nicun sezon cred că v-am explicat de 100 de ori! Gata s-a terminat numai există nu o să mai existe!

1 răspuns:
| Valy347 a răspuns:

Sezonul 4 s-a terminat in 2009 iar personajul principal (Michael Scofield ) a murit.De ce mai crezi ca ar aparea un sezon 5?