| Robyunited95 a întrebat:

Salut
Am terminat de vizionat serialul Prison Break plus The final break!
Ce pot sa spun decat FANTASTIC,FABULOS!
Pur si simplu cel mai bun serial/film care l-am vazut eu!
M-am cam intristat putin la finalul acestuia.
Stiu ca cei de la Fox au declarat ca nu vor mai face inca un sezon, dar daca (Doamne ajuta) vor mai face si sezonul 5, clar au cum sa faca o noua poveste cu Michael Scofield in rolul principal.Cat de inteligent a fost el pe tot parcursul serialului, faza de final cand o ajuta pe Sara sa evadeze si el se electrocuteaza poate si foarte usor remediata!
Nu arata nimic clar si stim foarte bine ca el stie cum este sa fie fara parinti.
Chiar daca avea boala aceea cred ca avea timp sa-si vada copilul si invers si e clar ca la fiecare plan el avea si un plan B!
Am vazut si alte comentari cum ca si-ar proteja familia prin inscenarea mortii sale!
Nu stiu dar cred ca pentru un nou sezon poate usor sa-l readuca pe
Scofield in super rolul sau.
Si celelalte personaje au fost foarte bune:fratele acestuia,Linc,Sucre, Mahone au fost fantastici, iar datorita lor acest serial mi-a ramas intiparit in minte si in inima!
Daca puteti sa imi recomandati niste seriale sau chiar si filme gen Prison Break!
Funda!

Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

Am avut aceiaşi părere ca tine la terminarea serialului. Eu îţi recomand Spartacus.

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Serialul s-a terminat in 2009 si categoric nu o sa mai apara un nou sezon.

Eu iti recomand: Dexter, Lost

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Serialul Oz

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa te mai uti la Lost, dar e ceva mai complicat.

nu mai scot ei niciun sezon, deja filmarile s au terminat de vreo 3 ani.

| M25M a răspuns:

Incearca Lost si este posibil sa iti schimbi parerea despre Prison Break ca fiind cel mai bun serial. Lost este mai complicat pentru ca nu stii ce se intampla te lasa sa ghicesti, scenaristii se joaca cu mintea ta.
Vei spune ca prison break la fel au facut ceea ce nu-i departe de adevar insa sezonul trei a fost de umplutura iar 4 mi s-a parut tras de par.

| michelia a răspuns:

Serialul Oz.
Supercalifragilistic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vizionez Dexter, daca Prision ti-a placut si asta iti va place.Recomand cu calura.

| Jinx826Jinx a răspuns:

In caz ca ai si uitat de el, a aparut sezonul 5, si poate apare si 6