| товарищ a întrebat:

Privet! Poate sa-mi spuna cineva cateva filme horror bune?

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Insidious 1 și 2, The Unborn, Case 39, Sinister,The Woman In Black,Drag Me To Hell,Nothing Left To Fear,American Mary, Let Me In, Antiviral,[Rec] seria, The Mist, The Last Winter

| Seepty a răspuns:

Coffin Baby
Evil Dead
Paranormal Activity
Saw
Hostel
Wrong Turn
The Ring
The Thing
The Conjuring
Goblin
Martyrs
The Descent
The Ruins
Hellraiser
13 Eerie

FUNDA? Acesea sunt cam cele mai bune filme horror din cate am vazut.

| pufuletziii a răspuns:

Pai eu iti pot recomanda din filmele pe care le-am vazut eu: The ring (1-2), Saw (toate seriile), Evil dead, Drag me to hell, The extorcism of Emily Rose, Stay alive, Paranormal activity(toate seriile), Michael Myers, Masacrul din Texas. Toate sunt super si merita vazute! Bafta:*

| printesa00 a răspuns (pentru pufuletziii):

SI the exorcism of emily rose e de groaza rau, nu?

| pufuletziii a răspuns (pentru printesa00):

Da, e super tare.happy

| printesa00 a răspuns (pentru pufuletziii):

Dar eu am vazut The Exorcist si am facut pe mine de frica.The Exorcist Of Emily Rose vrea sa il vada tata.E cu o fata in care a intrat diavoli si vb urat sau gros, asa ceva? sad

| pufuletziii a răspuns:

Se zice ca povestea a fost inspirata din viata reala. Este vorba de o fata pe care au posedat-o 6 demoni (printre care si Lucifer) si un preot incearca sa o extorcizeze dar fata moare. El ajunge la puscarie pe motiv ca ar fi omorat fata nepasandu-i de chinul prin care trece si ca a sfatuit-o sa nu mai urmeze tratamentul medical(oamenii nu credeau ca era posedata, ci doar bolnava). Ma rog, preotul are un avocat care trebuie sa-l scoata din beleaua asta pentru care este acuzat. Dar nu vreau sa iti povestesc intreg filmul ca nu mai e interesantlaughing). Mie mi-a placut mult, sper sa tatal tau sa fie multumit de elbig grin.