| ReignForest a întrebat:

Proiectez un film cu google Chrome pe TV și merge. Dacă las browserul cu filmu în bară la tv se aude întrerupt, apoi la dupâ ceva timp scrisul dar și imaginea devine neclară și trebuie să pun pauză la film ca să își revină.De ce?

7 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Ce film? Poate te ajut să îl descarci

| ReignForest explică (pentru Legion7X):

Sunt multe filme

| ReignForest explică (pentru Legion7X):

și dacă îl descarc, nu îl pot vedea pe tv

| Legion7X a răspuns (pentru ReignForest):

De ce sa nu-l vezi la tv, N-are tv usb? Un stick prin casă, sau cititor de micro Sd de telefon n-ai? Multe ca multe dar presupun că nu vezi 2 filme deodata laughing

| Legion7X a răspuns:

Https://altex.ro/......CRD200132/ eu am o chestie din asta. Bag micro SD si apoi îl introduc în Tv. Am un micro card 16Gb de telefon încap 6, 7 filme.

| ReignForest explică (pentru Legion7X):

E prea complicat și nu fac ce nu am încercat niciodată în plus așa nu trebuie să îmi ocup memoria telefonului

| Legion7X a răspuns (pentru ReignForest):

Mă rog, cine zice că trebuie să ocupi memoria tel. Eu descarc un film și îl mult pe card, din tel în card. L-am vizionat apoi îl sterg de pe card. Am 32gb mem internă practic cea mai mică. Nu ca alți cu 64, ori 128Gb. Trebuie un cititor de card. Un film are 1gb, maxim 2gb, nu mai mult. Sunt două programe pe magazin play.