| myangel_8969 a întrebat:

Am descarcat google chrome si nu intra adica nu merge sa caut nimic spune ca google chrome nu este browserul dvs prestabilit
ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici un tutorial cum sa faci pas cu pas pentru a avea chrome prestabilit! http://pctutorial.ro/......-partea-3/ sper ca ti-am fost de ajutor!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nici la mine Google Chrome nu este browser-ul prestabilit(mai am IE si MF si acesta este cel prestabilit) si functioneaza foarte bine, aproape totul fac pe el, inclusiv raspunsul acesta. De acolo unde iti spune asa da OK si o sa mearga ori da OK unde te intreaba daca vrei sa fie prestabilit, daca asa vrei. Succes si numai bine!

| myangel_8969 explică:

Multumesc mult!

| Valentyn_8794 a răspuns:

Si alta data nu may pune intrebari prostesti capish pe ele