Apache
| Apache a întrebat:

Prometheus

The dark knight rises

The avengers

The hobbit

The Amazing Spider-Man

Men in black 3

The hunger games

Skyfall

*alt film *

Care credeti ca va fi filmul anului 2012?

10 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Nu am nici o îndoială. „The Dark Knight Rises" a câștigat premiul pentru cel mai anticipat film al anului. Să nu mai vorbim de bugetul substanțial folosit sau actorii inegalabili.
Numai bine!

| shadovv a răspuns:

Daca The hobbit va ajunge la asteptari va fi mai bun ca Avengers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar credeam că ai gusturi mai bune...

| Apache explică (pentru anonim_4396):

Majoritatea din ele m-au dezamagit. Mai am asteptari doar de la the hobbit si life of pi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Apache):

Da, am văzut mai pe urmă că întrebarea e din primăvară. Deși pentru mine e cam același lucru, având în vedere aversiunea mea pentru orice producție ce include supereroi sau chestii în jurul cărora s-a creat un mare hype, în general.

| Apache explică (pentru anonim_4396):

In general sunt de acord dar mai sunt si exceptii....desi tot mai rare

| SwordsofArmageddon a răspuns:

Pentru mine The Hobbit, însă aş vrea să văd în egală măsură Men in Black 3 şi The Dark Knight Rises.

| LazyJohnny a răspuns:

Madagascar 3: Europe's Most Wanted

Ice Age: Continental Drift

The Expendables 2

The Grey

Wrath of the Titans

Ameriacan Pie :The Reunion

Snow White and the Huntsman

Twilight Breaking Dawn 2

Les Miserables

Dar cele mentionate de tine au mai multe sansebig grin!

| Apache explică (pentru LazyJohnny):

Les Miserables mi-a atras putin atentia.....sunt curios daca va fi un succes, sau un esec monstru

| LazyJohnny a răspuns:

Ecranizările romanelor au reprezentat întotdeauna un subiect controversat, fiindca o sa fie unii care o sa spuna ca romanul e mai bun decat filmul. De obicei romanele mediocre au devenit filme memorabile, de exemplu Godfather, sper ca acesta sa fie la fel de interesant. Atat timp cat o joace Hugh Jackman si Rusell Crowe care sunt niste actori extraordinari, filmul o sa fie un succes!