| pierduta a întrebat:

Propuneri de filme, documentare relationate de Roma antica, Cezar, Nero si asa mai departe?

2 răspunsuri:
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Iti recomand Spartacus(noua serie) este super interesant.Ca film ar fi Gladiatorul, cel mai fain film de genul.
Ca serials normale de urmarit iti recomnad Breaking Bad, The House Of c
Cards, Hannibal.Toate sunt de top, si super.Serialele le gasesti pe voyo.ro si seenow, daca nu doresti sa platesti trebuie sa le gasesti pe net.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| dom1no a răspuns:

Filme nu prea sunt, mai bine citesti pe net