| wanda a întrebat:

Pt cei care au vizionat serialul F.R.I.E.N.D.S. Cum vi s-a parut? Merita vazut?

Răspuns Câştigător
| me a răspuns:

Pe mine nu m-a impresionat in mod deosebit(l-am vazut la tv), glume destul de proaste.eu prefer seriale ca desperate housewives(neveste disperate) sau ghost whisperer(mesaje de dincolo)

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

E drăguţ, într-un fel. Chiar dacă eu aş vota pentru altele la top 10 seriale tari laughing

| Ingerash a răspuns:

Da merita vazut.Se difuzeaza luni si marti la ora 21 pe pro cinema, uita te si vezi daca iti place.Eu ma uit mereu