| AdrianaL30 a întrebat:

Hey,a vazut cineva serialul "El barco"? Ce parere aveti despre el? Merita vizionat? happy Dau fundita happy

13 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

L-am vazut, e dragut. Aduce putin cu Lost. Mie mi-a placut!

| 49Days a răspuns:

Mie una mi-a placut mult. Adica are de toate.Ce nu mi-a placut a fost finalul, care de fapt nu e final, acum poate nu o sa vrei sa te mai uiti dar sincer nu merita sa pierzi tot.

| madalinuk a răspuns:

Cel mai bine uita-te tu
parerile difera :*

| Angel16ms a răspuns:

Nu am vizionat acest serial dar am auzit mai multe persoane care au vazut si li s-a parut interesant! parerea mea este ca merita asa ca o sa-l incerc laughing fundita?

| Nestii a răspuns:

Sincer, pe mine serialul ala nu ma prinde laughing Insa parca as vedea serialul doar pentru unul dintre actori, Mario Casas. happy

| AdrianaL30 explică (pentru Nestii):

Sincer,de asta vreau si eu sa-l vizionez laughing

| Nestii a răspuns:

La teen wolf sa te uiti

| AdrianaL30 explică (pentru Nestii):

Am inceput sa ma uit de ierilaughingimi place happy

| Nestii a răspuns:

Daa e foarte fain teen wolf, continua sa il vezilaughing

| Nestii a răspuns:

Aaaa, sti la ce sa te mai uiti, la Supernatural. Ador serialul ala.

| AdrianaL30 explică (pentru Nestii):

Da,am vazut si eu cateva episoadelaughingDraguti actoriilaughing

| AdrianMar a răspuns:

Iti recomand eu un serial care din punctul meu de verdere merita vizionat The Vampire Diaries (Jurnalele Vampirilor) are 5 sezoane si e foarte tare iti dau site-ul unde poti sa vizionezi seriale http://www.filmebunesub.com/search/label/The%20Vampire%20Diaries

| AdrianaL30 explică (pentru AdrianMar):

Mersiii,dar si eu sunt nebuna dupa TVD..am vazut toate sezoanele si il astept cu nerabdare pe al 6-lea :*