| Me_5174 a întrebat:

Pt. fanii naruto shippuden am o intrebare pentru voi big grin
-Cu cine credeti ca va ramane Naruto?
Cu Hinata care la placut de la bun inceput
Sau cu Sakura care la inceput nu il suferea.

Dau Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| FoReVeRKpop a răspuns:

Eu cred ca va ramane cu Hinata.Chiar daca are o relatie destul de buna cu Sakura, aceasta este indragostita de Sasuke si nu cred ca il va uita asa de usor.Chiar si daca va fi cu Sakura, ea se va gandi mereu la Sasuke si nu cred ca relatia va dura mult.

7 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Parca vad ca o sa ramana cu sasuke.

| Lovepets a răspuns:

Eu nu stiu sigur cu cine va ramane deoarece hinata i-a spus lui Naruto ca il iubeste iar el nu a spus nimic, iar si Sakura la randu ei i-a spus ca si ea il iubeste dar Naruto nu a crezuto ca in acel moment era vorba despre o problema, dar nu vreau sa ti-o spus ca poate nu vrei sa afli de la mine si vrei sa afli tu.Deci nu stiu cu cine va fi s-au daca va fi. Sper ca ti-am fost de ajutor

| Bluu08 a răspuns:

Eu cred ca va fi cu Sakura

| FoReVeRKpop a răspuns:

Multumesc pentru funda.big grin

| claudiuclaus123 a răspuns:

100% cu hinata deoarece asa conceput sserialul si naruto si dat seama ca o placewinking pun pariu ca va ramane cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da unde se dau desenele ca vreau sa ma uit?thinking

| Sakurachan09 a răspuns:

Cu hinata