| Cr1sTaL1N a întrebat:

Pute`ti sa`mi recomandati si mie un ANIME cu o grafica buna si o poveste de dragoste sau comedie gen : Sora no Otoshimono, Kampfer, Vampire knghit. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Iti recomand Redline, Metropolis, Kara no Kyoukai (serie de filme), Hoshi no koe (Voices of a distant star), Angel's egg (nu are cine stie ce poveste, dar arata absolut incredibil desi e foarte vechi), Fate/zero, Ergo Proxy, Bakemonogatari, Nisemonogatari, Katanagatari, Tengen Toppa Guren Lagann, Code Geass, Toradora, Clannad.

| iYuuki a răspuns:

Kaichou wa Maid-sama
Hakuouki
Uta no Prince-sama
Skip Beat!
Shugo Chara
Kyou, Koi wo Hajimemasu
Special A
Gakuen Alice
Fruits Basket
Shakugan no Shana
Hiiro no Kakera
Romeo x Juliet
Hakushaku to Yousei
Lovely Complex
Ouran Highschool Host Club
Cam astea sunt. happy