| amaliutza123 a întrebat:

Puteti sa imi dati informatii despre personajele din lego ninjago maestri spinjitzu? Sunt mare fan!

2 răspunsuri:
| ArktykU a răspuns:

Kai: stapaneste focul si devine maestrul focului
Jay: stapaneste fulgerul si devine maestrul fulgerului
Zane: stapaneste gheata si este un nindroid (robot) si devine maestrul ghetii
Cole: stapaneste pamantul si devine maestrul pamantului
Lloyd: stapaneste lumina si este Ninja verde
Garmadon: nu stapaneste nimic, este muscat de catre Devorator pe cand era mic iar la episodul 26 redevine om
Sensei Wu: Maestrul celor 5 ninja + fratele lui Garmadon
Nya: stapaneste apa si devine stapana apei
Morro: stapaneste vantul si devine malefic, este un fost ucenic a lui Sensei Wu care se da de partea raului si se alatura Taramului Blestemat!

Sper ca te-am ajutatwinking

| NimeniNr2 a răspuns (pentru ArktykU):

Ai uitat de Nadakhan.