| EllaEllii a întrebat:

Puteti sa imi spuneti filmele Twilight in ordine?

Răspuns Câştigător
| Irene19 a răspuns:

Deocamdata au aparut doar 3 si acestea sunt:
1.Twilight
2.New Moon
3.Eclipse
si urmeaza si al 4-lea[Breaking Dawn] care este impartit in 2 parti iar prima parte apare in noiembrie anul acesta.
Dar eu te-as sfatui sa citesti si cartile, mie mi s-au parut extrem de interesante si in plus in carti, sunt diferite parti care sunt omise in filme :d.

9 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Twilight Amurg", "Twilight Saga New Moon", "Twilight Saga Eclipse", "Twilight Saga Breaking Down" care nu a aparut inca, apare pe 18.11. 2011

| Mihaela a răspuns:

Hei.
Primul este Amurg - Twilight.
Al doilea Luna Noua - New Moon
Al treilea Eclipsa - Eclipse
Iar ultima Zori de zi - Breaking Down.
Primele trei au aparut, iar ultimul este impartit in doua parti. Prima va aparea in noiembrie 2011, iar al doilea in vara 2012.
Sunt si carti, daca esti interesata! Sunt la fel cu filmele si sunt superbe!
Numai bine si vizionare placuta, daca asta iti este intentia!

| BellaMarie a răspuns:

Twilight(Amurg)
New Moon(Luna Noua)
Eclipse(Eclipsa)
Breaking Dawn(Zorii de Zii)
Zorii de Zii este impartit in 2 partzi.
Bafta te pupkiss

| ElenaGeorgi a răspuns:

Da :* -> 1. Amurg (Twilight)
2. New moon (Luna noua)
3. Eclipse (Eclipsa)
4. Breaking dawn >:d< :* Fundita?

| tapeee a răspuns:

Twilight, twilight saga new moon, twilight saga eclipse

| Kidd a răspuns:

Amurg
Luna Noua
Eclipsa
Zori de zi
:*

| alexalautner a răspuns:

Twilight, New Moon, Eclipse, Breacking Dawn.

| mistakeofyourlife a răspuns:

Amurg (Twilight), Luna Noua (New Moon), Eclipsa (Eclipse) si Zori de zi (Breaking down). Ultimul e impartit in doua parti, iar prima parte o sa apara in noiembrie 2011.

| MaStErShOt a răspuns:

1.Amurg 2. New Moon 3. Eclipse