| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti niste exemple de filme mai interesante gen Requiem For A Dream(2000)

3 răspunsuri:
| Oana65 a răspuns:

Nu am urmarit " Requiem For A Dream2000" dar stiu altele care mi-ai placut " O minte sclipitoare ", "Eliberatorul ", " The Avengers", " Contraband ", " Madagascar3 "

| Oana65 a răspuns:

Nu am urmarit " Requiem For A Dream2000" dar stiu altele care mi-au placut " O minte sclipitoare ", "Eliberatorul ", " The Avengers", " Contraband ", " Madagascar3 "

| benny34 a răspuns:

The illusionist, The machinist, The prestige