| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

Puteti sa imi spuneti seriale care s-au terminat? Adica nu o sa mai apara niciun episod.

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Banshee, Lost, Big Little Lies, The Killing, The Shield, The Sopranos, Californication, Weeds, Lilyhammer, Mad Dogs, The Night Manager, The Night Of, Damien, Blood & Oil, Wicked City, Eyewitness, Riviera (mini-serie), Rectify, Gossip Girl, The O.C, Terra Nova, Star-Crossed, Persons Unknown (miniserie), 11.22.63, Klondike,Blue Mountain State, Awkward, Salem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The mob doctor (are un singur sezon)
Sex and the city (exista si 2 filme pe langa serial)
Drop dead diva

Pe astea 3 le-am vazut eu si mi-au placut foarte mult. Daca nu ma insel si 13 reasons why e terminat... Aici nu sunt sigura, nici nu am vazut vreun episod din el, dar mi l-au recomandat multi.

| DrGoogle a răspuns:

Dexter
Hannibal
Spartacus
Rome
Lie to me.

| Jo17 a răspuns:

Tve Vampire diaries. Pretty little liars.

| Yvonnnee a răspuns:

Gossip Girls
Lie
Dexter
The vampir diaries

| cami1626 a răspuns:

Gossip Girl
Lost
Pretty Little Liars
True Blood
The Night Of
Banshee
The Vampire Diaries
The Files
Hannibal
DaVinci's Demons
Breaking Bad
Heroes
Spartacus
Dexter
Desperate Housewives