| bengi a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie va rog cate episoade s-a difuzat pana acum din filmul pariu cu viata?

7 răspunsuri:
| Melindutza a răspuns:

Buna! pana acum s-au difuzat 4 episoade.sigur big grin

| gianys75 a răspuns:

Pe teava.ro nu mai merg serialele difuzate de acasa tv si pro tv...le gasiti pe http://www.filme-ful.do.am si le puteti descarca in calculator

| LonelyGirl01 a răspuns:

4 Episoade. Dar 1 episod tine 90 de minute

| Melaa a răspuns:

Cam 7 episoadelaughing

| radugabi2000 a răspuns:

3 ep. sigur! si este in fiecare luni la 20:30

| andrick a răspuns (pentru radugabi2000):

7 episoade.In fiecare luni la ora 20:30 pe Protv are pariu cu viata si sunt doua episoade care dureaza pana la 22:30. Poti vedea episoadele pe petava.ro.

| radugabi2000 a răspuns (pentru andrick):

U vezi k majoritatea au scris 4? eu am scris 3 pentru ca eu am scris k o saptamana. in urmatongue