| dhgrufgyrjk a întrebat:

Salut, propuneti-mi va rog seriale, filme interesante mai noi
Merci

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale:Sex&Drugs&Rock&Roll,Fear The Walking Dead,Tyrant,From Dusk Till Dawn: The Series,The Strain,True Detective,Gotham, Power, Salem, Penny Dreadful, Humans, Blindspot, Secrets And Lies, Wayward Pines, Sense8
Filme:Boyhood (2014),Squatters (2014),Love,Rosie (2014),The Grand Budapest Hotel (2014),Saphirblau (2014),Pitch Perfect 2 (2015),Jupiter Ascending (2015),The Age of Adaline (2015),Fast And Furious 7 (2015),Taken 3 (2015),Blackhat (2015),Terminator: Genisys (2015),Mad Max: Fury Road (2015),Mission: Impossible - Rogue Nation (2015),Paper Towns (2015),Maze Runner: The Scorch Trials (2015),One And Two (2015),Final Girl (2015),Before We Go (2015)

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii la linkul :
http://www.imdb.com/year/2015/

Toate cele bune!

| Sociopat a răspuns:

Dexter
Da Vinci’s Demons
House Of Cards
Hannibal
Psych
Vikings
Game Of Thrones
The Walking Dead
The Office
Peaky Blinders
Sons Of Anarchy
Daredevil
True Detective
Breaking Bad
Better Call Saul
Fargo
Californication
Prison Break
Silicon Valley
Orange Is The New Black

| Bogdanme881 a răspuns:

Salut iti pot propune un serial pe calculator! Supernatural, are mai multe sezoane si e super.Nu povestesc sa nu stric surpriza happy Sau Teen Wolf mai e frumos.

| dhgrufgyrjk explică (pentru Bogdanme881):

Heey de supernatural cred ca stie toata lumea *_*...nu prea imi place genul fantastic

| EmAnuel_Emy_1995_OaH0 a răspuns:

Prison Break
E foarte fain.
Bafta!