| triX2 a întrebat:

Puteti sa-mi recomandati un film?(preferabil de animatie)
p. s. vreau numele filmului, nu link catre cinemagia, etc.
Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey.Final Fantasy VII - Advent Children! Ce, poza mea spune deja asta? ok.Am plans cand m-am uitat la Up! La succesiunea aia de scene cu povestea lui mosulica cu nevasta-sa am cedat, dar e ok si dpdv aventura happy

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Uita-te la Balto sau Spirit: Stallion of the Cimarron, alea filme de animatie bune!

| killforfun19 a răspuns:

Ice.ace

| liiinux a răspuns:

Tangled, Alvin and the Chipmunks, The Lion King, Rio, Kung Fu Panda 2, The Smurfs, Despicable Me, How to Train Your Dragon