| Emima27 a întrebat:

Heii TPU, puteti sa imi recomandati un film, de preferat animatie? Mersi

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Pe lange cele de mai sus:
Kubo and the Two Strings (stopmotion exceptional)
Wall-E (si alte filme de la pixar)
Big Hero 8 (Animatie foarte faina si poveste mult mai reusita decat majoritatea filmelor Disney)
Lion King (filmul copilariei mele, ca tot veni vorba de Disney si de plans)
Inside Out (poveste draguta, poti si aici sa plangi putin la o scena happy )
Lego Movie (foarte, foarte bun happy )
Mai sunt si mai sus filme foarte bune pe care le-am vazut si le pot recomanda: Zootopia, Up, Despicable me (Minions nu a fost asa bun).
Vizionare placuta.

5 răspunsuri:
| Zeenya a răspuns:

1.Ratatouille
2. Flushed Away
3.Up-Deasupra tuturor

| darkus2001 a răspuns:

Zootopia,e fain, lansat in 2016.

| TednaDru a răspuns:

Lion King, Cenusareasa, Alba ca Zapada, trilogia Kung Fu Panda, Frozen, Tinker Bell, Scooby Do, Tom & Jerry, Final Fantasy VII Advent Children, 5 centimetri pe secunda, Ghost in the Shell, Dragon Ball Kami to Kami sau Ressurection of Frieza si multe altele le poti vedea pe site-urile pe care gasesti filmele animate mentionate mai sus.

| Robisca a răspuns:

Eu iti recomand Minionii Este o Serie de filme foarte hazlii care dureaca cate 1:30, 2 ore depinde ce film alegi.Se poate si vedea la cinematograf dar si pe PC,Leptom, Tableta, TV Smart, TV plasma Normal, etc. Funda?