| Alberto_Albert_1941 a întrebat:

Puteți să-mi spuneți unde pot sa găsesc serialul aquila roja am căutat dar nu găsesc nimic

1 răspuns:
| amogus29328948 a răspuns:

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu putem posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul nostru şi restul datelor de identificare despre tine.

Deschiderea unui link implică asumarea tuturor riscurilor din partea dvs.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului dvs.