| RadoslavJ a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Caut o carte pe care nu o găsesc nicăieri. Poate mă puteți ajuta voi.

(Enciclopedia Egiptului Antic
Editura: Aquila `93)

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă la o bibliotecă județeană (nu la o filială din cartier). Și o xeroxezi, dacă nu e de găsit în librăriile online.

5 răspunsuri:
| RadoslavJ explică (pentru romeo78):

Este indisponibil happy. Nicăieri nu este pe stoc.

| romeo78 a răspuns (pentru RadoslavJ):

Dați dumneavoastră un anunț pe site-urile acestea, bune din România, prin care scrieți că doriți să cumpărați un exemplar din această carte

| LeonovATgates a răspuns:

Egiptul antic nu mai exista.

| Simpatic a răspuns (pentru LeonovATgates):

Nici Mesopotamia, nici Grecia antica si nici Imperiul Roman, ba nici geto-dacii dar iata ca unii vrem sa mai citim despre ei laughing