| DenisaSM a întrebat:

Războiul stelelor - Episodul VII va rula si in cinematografele din Craiova? De unde pot cumpara biletele?

Răspuns Câştigător
| DanielCD a răspuns:

Daca nu ai mai fost pana acum la cinematograf, ei bine, la cinematograf sunt afisate filmele noi, cu datele de lansare respective, iar biletele se pot cumpara de la casierie cinematografului.
Star Wars: Episode VII - The Force Awakens se lanseaza in Romania pe data de 18.12. 2015, iar filmul in Craiova va rula la Patria, Modern si/sau Colours Cinema! Aceste le-am aflat de la internet, adica ceea ce poti sa faci si tu pe viitor, sa cauti informatia! Bafta

1 răspuns:
| InVisible99 a răspuns:

Zici ca stai la sat, nu in Craiova laughing urmareste programele cinemaurilor din orasul tau si vezi cand va aparea filmul si apoi te duci la cinema de unde iti cumperi biletul si hopa filmul laughing