| andreyy96 a întrebat:

Recent am urmarit un serial numit "White collar"...
Am ajuns la sezonul 4 episodul 10 si numai gasesc pe nicaieri urmatoarele episoade.Am gasit pe un site ca serialul ar avea cam 5 sezoane deci ar mai fi episoade de vizionat.Va rog spuneti-mi si mie daca mai st episoade sau asta e ultimul.

Răspuns Câştigător
| alincde a răspuns:

Momentan e ultimul episod aparut pana in prezent, mai sunt episoade din season 4 dar producatorul nu a afisat inca data cand vor fi lansate mai multe informatii aici.
http://www.imdb.com/title/tt1358522/

2 răspunsuri:
| blueskies14 a răspuns:

Pai nu te panica. Daca te uiti pe vplay, vei vedea ca scrie data aparitiei fiecarui viitor episod. big grin Iar ep. 11 apare in 23 ianuarie.batting eyelashes

| elenarox a răspuns:

din cate stiu eu urmatorul episod apare in ianuarie pe 23.