| Idk15 a întrebat:

Recomandari de animeuri? In acel anime sa existe o putere speciala (cum e chakra/jutsu in Naruto) si personajul principal sa o invete si sa devina tot mai puternic pe parcurs.

Răspuns Câştigător
| Kyılε a răspuns:

Salut.
Dintre cele mari, îți recomand: "Pokemon", "Dragon Ball", "One Piece", "Black Clover", "Bleach" (crede-mă, nu vei regreta) și, nu în ultimul rând, "Shingeki no Kyojin".
Dintre cele mici: "Ao no Exorcist", "Samurai 7", "Cowboy Bebop", "Samurai Champloo", "Kill la Kill" (foarte amuzant).
Dacă mai dorești anime-uri, din orice gen, scrie-mi înapoi. Vizionare plăcută!
Sănătate!

1 răspuns:
| sammy7 a răspuns:

Fairy tail, My Hero Academia, Dragon Ball, One punch man