| UnSimpluRoman a întrebat:

stiti vreun anime cu sport in care personajul principal sa nu fie chiar bun dar sa aiba potential si sa devina mai puternic pe parcurs?(in afara de haikyuu,kuroko no basket, inazuma eleven, free)

6 răspunsuri:
| Ene_Robert_Marian_1997 a răspuns:

Inuyasha. nu e cu sport big grin e cu bataie si cu demoni, multe chesti are 192 episoade si 4 filme big grin

| UnSimpluRoman explică (pentru Ene_Robert_Marian_1997):

Eu vreau sport dar am vazut inuyasha =)

| Ene_Robert_Marian_1997 a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

Bvv, tu cum te-ai simtit cand l-ai terminat? sad

| UnSimpluRoman explică (pentru Ene_Robert_Marian_1997):

Normal cred...ca orice alt anime pe care l-am vazut (si ca cineva care i-a placut as fi vrut o continuare.)